REZERVACE KURZU
Smysluplnost, spolupráce, svobodná volba.
Smysluplný život.

Reference výuky

"Ahoj Marcel,
moc děkuju za Vojtu. Aj ho s tebou baví."
 •   4. 6. 2018 (MB) 

 

"..děkuji za vše, našim synům se Vaše hodiny moc líbí a zejména u staršího je znát, že vplutí do anglického jazyka je mnohem jednodušší, než kdyby měl jen klasickou školní výuku."
 •  31. 5. 2018 (KN) 

 

".. Každopádně s kurzem Aj ve škole jsme já i Adélka spokojené .."

 •  3. 6. 2016 (OA)
"Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za velmi vstřícný a trpělivý přístup v hodinách Aj. Terezku Vaše vyučovací hodiny velmi bavily a jsme mile překvapeni, kolik slovíček a výrazů si pamatuje."
 • 1. 6. 2016 (LM)

"Mockrát děkuji za přínosný rok, Lucka byla na Vašich hodinách moc spokojena."

 • 28. 5. 2016 (MP)

"Moc díky za celý rok výuky. Dan vždy mluvil o angličtině s Tebou moc hezky a nebyl den, aby řekl, že tam nechce, což je pro nás dobré znamení."

 • 25. 5. 2016 (DP)

"Marcela je pro mě ten nejlepší učitel a to nejen v jazykovém studiu, ale i vzácný a moudrý přítel, člověk, který vždy uměl inspirovat a podělit se o své zkušenosti. Pondělní hodiny angličtiny byly pro mě milým setkáním, hodně jsme komunikovali o akcích a událostech kolem nás, v angličtině jsme pak velice snadno a zábavnou formou vstřebávali nová slovíčka a obraty. Výuka byla pestrá a zábavná! Z celého srdce Marcelčinu výuku cizího jazyka doporučuji jak pro dospělé studenty, tak pro děti."

 • 10. 6. 2014 (MR)

"Lekce angličtiny jsou pro mě užitečně a příjemně stráveným časem zároveň. Vítám při výuce praktické konverzace, které mohu využít, případně jsem využila v běžném životě, především při cestování. I když jsem přesvědčená, že v angličtině nebudu nikdy dokonalá, určitě mně lekce s Marcelou pomohly odbourat stud a zbytečné přemýšlení nad tím, zda něco náhodou neřeknu špatně. A tím se lépe s ostatními domluvit. Ze zkušenosti vím, že většinou se se mnou každý domluvit chtěl, i když to bylo někdy krkolomné. Záleží vždy kromě mých znalostí angličtiny i na trpělivosti a ochotě toho, s kým se domluvit potřebuji. Přestože jsem si vědoma, že lekce jednou týdně není dostačující, alespoň mně pomáhá úplně z angličtiny „nevypadnout“, oživovat si nabyté znalosti a snažit se naučit něco nového.
Velmi špatně si pamatuji slovíčka, jejich „biflování“ mně nikdy nešlo. Mně osobně nejvíce pomáhá konkrétní prožitá situace. To už se mi pak většina použitých slovíček a frází většinou v hlavě udrží.
Na základní škole jsem se s angličtinou nesetkala, mé znalosti ze střední školy, kde jsme měli angličtinu jen okrajově, byly v podstatě nulové. A troufám si říci, že po čase stráveném na lekcích angličtiny vedených Marcelou, jsem schopná se alespoň v základních životních situacích domluvit."

 • 22. 5. 2014 (ES)

"Naše dcera chodí z hodin AJ velmi spokojená. Zpívá si anglické písničky a zkouší ostatní členy rodiny z anglických slovíček, která se naučila. Má také dobrou výslovnost."

 • 21. 5. 2014 (EV)

"Hodiny Aj s Marcelou jsou pro B. zábava, baví se při nich a pomáhají jí při výuce ve škole. Zábavnou formou si upevňuje znalosti z gramatiky a seznamuje se s Anglií. Kéž by se hodiny Aj vyučovaly se stejným nadšením i v ZŠ."

 • 13. 5. 2014 (BR)

 

"Naše dcera s námi doma o výuce moc nemluví, ale na otázku co na ANJ, vždy odpoví DOBRÝÝÝ. Pak když si hraje anebo si myslí, že jí neposloucháme, tak si v ANJ povídá - barvy, čísla, atd."

 • 1. 5. 2014 (NR)